Kaamos Group

Endla Ärimaja arendaja Kaamos Group on 2002. aastal kodumaise kapitaliga asutatud ettevõte, mis toetub traditsioonidele, kuid on alati avatud innovaatilistele lahendustele ja lähtub põhimõttest, et iga rajatud hoone oleks vaatamisväärsus ning sulanduks harmooniliselt keskkonda.

Paindlikud lahendused

Kaamos arendab ja ehitab oma kinnisvara ise, see võimaldab arvestada kliendi soove kogu protsessi jooksul, alustades kavandamisest, kuni viimse detailini läbi mõeldud kinnisvara lõpliku valmimiseni.

Kaamos_logo_punane_hall_horisont
Electra, Avala kvartal, Veskiposti 2, 10138 Tallinn
Tel: +372 663 0300
E-post: info@kaamos.ee
www.kaamos.ee

Avala Ärimajad

Kaamos Groupi poolt rajatav kõige uuem ärikvartal asub Veerennis, Veskiposti tänaval.

Avala sümboliseerib avarust ja sarnaneb öise tähistaevaga. Taevatähed Polaris, Sirius ja Electra säravad taevalaotuses sedavõrd eredalt, et paistavad teistest kaugemale. Büroohooned on just tähtede järgi oma nimed saanud ning püüavad pilku nii päeval kui öösel. Avala ärikvartalis valmivad esimestena ELECTRA ja POLARIS, mis 12 korrusega kõrgusse küündivad ja lisavad kogu piirkonda perspektiivi ja väärikust. Pisut hiljem kerkib nende kõrvale ka kolmas büroohoone SIRIUS.

Uuri võimalusi www.avala.ee või küsi infot kristo.soitu@kaamos.ee

Tammsaare Ärikeskus

Lisaks Endla Ärimajale pakub Kaamos Group erinevaid üüripindu Tammsaare Ärikeskuses.
Väga hea asukoha, suurepäraste vaadetega ning mugavate parkimisvõimalustega büroohoones on enam kui 24 000 m² kontoripinda, kvaliteetne lõunarestoran ja üle 700 parkimiskoha.

Uuri võimalusi www.tammsaarearikeskus.ee või küsi infot kristo.soitu@kaamos.ee

dji_0645-tammsaare-arikeskus